Iki nemokamo pristatymo liko €35.00
 • Lithuanian
 • English

Kedro riešutų aliejus kaip natūrali priemonė nuo H Pylori

Kedro riešutų aliejus kaip natūrali priemonė nuo H Pylori
Publikuota 2021-09-07 Skaitė 1917

Helicobacter pylori - tai bakterija, galinti sukelti dirginimą ir diskomfortą skrandyje, dvylikapirštėje žarnoje ir plonojoje žarnoje. Pagrindinis šios bakterijos perdavimas yra per žmogaus gleives ir seiles.

Infekcija, kurią sukelia helicobacter pylori bakterija, yra viena labiausiai paplitusių infekcijų pasaulyje, o 50% atvejų, sukeltų helicobacter pylori bakterijos, yra besimptomiai. Pakliuvusi į žmogaus organizmą, bakterija lėtai pradeda jį žaloti. Infekcija dažniausiai sukelia lėtinį gastritą (lėtinė skrandžio gleivinės uždegimą), dvylikapirštės žarnos sutrikimą, skrandžio opą ar skrandžio neoplaziją (skrandžio adenokracinomą ir skrandžio limfomą). 

Dauguma šios infekcijos gydymo būdų naudoja antibiotikus, kad naikintų bakterijas ir vaistus, kurie padeda sumažinti skrandžio rūgštingumą ir apsaugo skrandžio gleivinę nuo gydymo antibiotikais. Reikia nepamiršti, kad antibiotikų vartojimas gali turėti ir šalutinį poveikį žmogaus organizmui. 

-* Žemiau pateikti patarimai nėra medicininio pobūdžio, tad esant sveikatos sutrikimams, kreipkites į savo šeimos gydytoją ar vaistininką.

 Helicobacter Pylori gydymas

Žmogus sužinojęs, kad užsikrėtė Helicobacter Pylori bakterija, turėtų neatidėlioti ir imtis gydomųjų veiksmų, nes ši infekcija gali sukelti lėtinį gastritą ar skrandžio opą. 

Jei jau taip nutiko, jog žmogui buvo diagnozuota skrandžio ar dvylikapirštės žarnos opa, maltoma ar kita su skrandžiu susijusi liga, tuomet reikėtų kuo skubiau išsitirti galimas problemos priežastis. Didelė tikimybė, kad pilvo ligą sukėlė helicobacter pylori bakterija, kurią reikia sunaikinti.

Simptomai ir požymiai

 • Pilvo skausmas ir diskomfortas
 • Pilvo pūtimas
 • Dujos
 • Pykinimas
 • Vėmimas
 • Kardinalus kūno svorio sumažejimas

Helicobacter pylori bakterijos sukeliamos infekcijos priežastys

 • Kontaktas su užterštu maistu ar vandeniu
 • Prasta ekologija ir prasta sanitarija
 • Kontaktas su sergančiuoju.

Kodėl kedrų riešutų aliejus yra veiksmingas gydant Helicobacter pylori?

 • Kompensuoja neigiamą Helicobacter pylori poveikį skrandžio gleivinei.
 • Veiksmingai slopina uždegimines ląsteles bei apsaugo, atkuria ir stiprina virškinimo sistemos gleivinės imunitetą
 • Sudėtyje yra vitamino E, stipraus antioksidanto, kuris neutralizuoja laisvuosius radikalus
 • Skatina virškinimo hormonų CCK ir GLP-1 išsiskyrimą, kurie padidina būtinų maistinių medžiagų įsisavinimą ir slopina rūgščių sekreciją.
 • 100% natūralus produktas su natūraliais ingredientais

Galimi šalutiniai poveikiai

Kedro riešutų aliejus neturi žymių šalutinių poveikių, tačiau jei aliejus yra vartojamas ant tuščio skrandžio 30 dienų iš eilės, tada rekomenduojama padaryti 2-3 savaičių pertrauką.

Taikymas ir laikymo sąlygos

Jei pasirinkai vartoti aliejų sumažinant uždegiminius procesus, aliejų gerk 30-60 minutes prieš maistą. Jei nori sužinoti, kur dar būtų galima panaudoti kedrų aliejų spausk čia: Kedrų riešutų aliejaus nauda ir jo privalumai.

Patį aliejų reikia laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje. Geriausia aliejų laikyti 1-5 ºC temperatūroje ir vengti tiesioginių saulės spindulių, todėl geriausia vieta aliejaus laikymui yra šaldytuvas. Svarbiausia, kad aliejus nebūtų laikomas patalpose, kur temperatūra siekia 20 ºC šilumos.

Patarimai kaip nuslopinti helicobacter Pylori bakteriją

PADIDINTA dozė: 10 ml (šaukštas)

 • 3 kartus per dieną pirmąsias 1-2 savaites.

REKOMENDUOJAMA dozė: 5 ml (šaukštelis)

 • 3 kartus per dieną 4-6 savaites.

PREVENCINĖ dozė: 5 ml (šaukštelis)

 • 1 per dieną.

Taip pat, Moon Taste aliejus gali naudoti savo ruošdamas salotas ir kitus skanius patiekalus.

Atsiliepimas apie kedrų aliejų

Atsiliepimas yra iš išorinio šaltinio ir nesusijęs su produktais pardavinėjamais Moon Taste parduotuvėje „Po gastroenterologo tyrimo man buvo diagnozuota gastritas ir Helicobacter Pylori bakterija. Gydytojas sakė, kad gastritas galėjo išsivystyti dėl šios bakterijos aktyvumo skrandyje, tačiau tuo pačiu metu nėra jokių požymių, kad reikia nedelsiant imtis drastiskų veiksmų. Gydymui gydytojas norėjo priskirti antibiotikų, tačiau jų vartojimas padaryt daugiau žalos nei naudos. Šalia antibiotikų aš nusprendžiau išbandyti kedrų riešutų aliejų, kad palengvinčiau savo skrandžio savijautą. Aš pradėjau vartoti aliejų po 1 arbatinį šaukštelį 1 valandą prieš valgį. Po pirmųjų kelių dienų pradėjau jaustis daug geriau, pilvo skausmai dingo.

Aš ir toliau jį vartojau, net kai buvau komandiruotėje, ir kiekvieną dieną jaučiausi vis geriau. Grįžusi nusprendžiau dar kartą pasitikrinti, o gydytojas patvirtino, kad mano skrandžio būklė gerokai pagerėjo, ir liepė toliau vartoti antibiotikus ir kedrų aliejų. Aš rekomenduoju Sibiro skonio kedro aliejų visiems, kurie galvoja apie savo sveikatą! “ Ludmila S., Angarsk.

Rašyti komentarą
Taip pat skaitykite
2021-05-11
Apie aliejų Sibiro kedrų riešutai yra natūralus maistingųjų medžiagų, vitaminų, mineralų ir svarb...
2021-05-13
Kedro riešutai ir jų kulinarinė istorija siekia tūkstančius metų, o apie juos užsimenama net Biblijo...
Rašyk
Skambink